20:41
Арт-Пікнік Слави Фролової. Про участь в науковій лабораторії музею "Експериментаніум"

 Відвідуючи дитячу зону на Арт-Пікніку Слави Фролової, я побачила знайомий логотип мого одного з улюблених музеїв Києва "Експериментаніум", де мала змогу не тільки спостерігати за дослідами, які проводилися з участю дітей та дорослих, а ще й стала "добровольцем" потримати вогонь в руках та  зацікавити всіх бажаючих зробити теж саме.

 

 

       

             

                       

                               

                                       

 

«Експериментаніум» − наука може бути цікавою!

 Дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля, три поверхи з наочними прикладами, понад двісті інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самісінькому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.

 «Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія. Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо мандрувати світом науки можна абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи — студенти та випускники технічних вузів.

Незабутньо проводять дозвілля тут не лише діти, а й дорослі: можливість вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не залишає байдужим.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є крамничка, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих.

Музей пропонує екскурсійні програми, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. Крім цього, в «Експериментаніумі» постійно проводяться різноманітні цікаві майстер-класи, лекції, пізнавально-розважальні шоу, діють наукові гуртки для школярів.

«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів. 

Сайт музею: http://www.experimentanium.com.ua

 

 

 

Переглядів: 613 | Додав: luydmila | Теги: Арт-Пікнік.Експериментаніум | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 2
2 luydmila  
0
Вы говорите: дети меня утомляют. Вы правы. Вы поясняете: надо опускаться до их понятий. Опускаться, наклоняться, сгибаться, сжиматься. Ошибаетесь. Ни от того мы устаем, а от того что надо подниматься до их чувств. Подниматься, становиться на цыпочки, тянуться. Чтобы не обидеть.

Взорви свои эмоции: http://citatyboom.com/vyskazyvaniya_pro_malyshey_769/#ixzz36dFLrifa

1 Тatyana  
0
salute

Ім`я *:
Email *:
Код *: